2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van meet- en signaleringsinstrumenten en de kalibratie van luxmeters voor de NVWA
Beschreibung: De NVWA is belast met het inspecteren van en het houden van toezicht op consumentenproducten. Dit betreft zowel food- als non-foodproducten, import en export, dierenwelzijn, visserij en milieu. Gebruikers van de NVWA maken bij het uitvoeren van inspecties gebruik van diverse meet- en signaleringsinstrumenten en luxmeters (de Artikelen) om situaties, producten en processen zorgvuldig te beoordelen. Deze Artikelen ondersteunen het toezicht door metingen uit te voeren, afwijkingen te signaleren en veiligheids- of kwaliteitsrisico’s vroegtijdig te detecteren, zodat hierop kan worden gehandhaafd. Het doel van de Europese aanbesteding is het sluiten van drie Overeenkomsten met servicegerichte Leveranciers voor: Perceel 1: Levering van meet- en signaleringsinstrumenten (algemeen) Perceel 2: Levering van luxmeters Perceel 3: Geaccrediteerde kalibratie van luxmeters Perceel 1 - Meet- en signaleringsinstrumenten (algemeen): € 578.229,- exclusief btw, ofwel € 699.657,09 inclusief btw. Perceel 2 - Luxmeters: € 122.000,- exclusief btw, ofwel € 147.620,- inclusief btw. Perceel 3 - Geaccrediteerde kalibratie van luxmeters: € 282.000,- exclusief btw, ofwel € 341.220,- inclusief btw.
Interne Kennung: 202401064
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38121000 Anemometer, 38296000 Vermessungstechnische Instrumente, 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör, 38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 50433000 Eichdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van meet- en signaleringsinstrumenten (algemeen)
Beschreibung: De NVWA is belast met het inspecteren van en het houden van toezicht op consumentenproducten. Dit betreft zowel food- als non-foodproducten, import en export, dierenwelzijn, visserij en milieu. Gebruikers van de NVWA maken bij het uitvoeren van inspecties gebruik van diverse meet- en signaleringsinstrumenten en luxmeters (de Artikelen) om situaties, producten en processen zorgvuldig te beoordelen. Deze Artikelen ondersteunen het toezicht door metingen uit te voeren, afwijkingen te signaleren en veiligheids- of kwaliteitsrisico’s vroegtijdig te detecteren, zodat hierop kan worden gehandhaafd. Het doel van dit perceel binnen deze Europese aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één servicegerichte Leverancier voor: Perceel 1: Levering van meet- en signaleringsinstrumenten (algemeen) Perceel 1 - Meet- en signaleringsinstrumenten (algemeen): € 578.229,- exclusief btw, ofwel € 699.657,09 inclusief btw.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38121000 Anemometer, 38296000 Vermessungstechnische Instrumente, 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör, 38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De voorgenomen initiële looptijd van de Overeenkomsten bedraagt 3 jaar met een éénzijdig door de NVWA uit te oefenen optie tot verlenging van maximaal 12 maanden. De totale maximale duur van de Overeenkomsten, inclusief de verlengingstermijnen, bedraagt hiermee 4 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Levering van luxmeters
Beschreibung: De NVWA is belast met het inspecteren van en het houden van toezicht op consumentenproducten. Dit betreft zowel food- als non-foodproducten, import en export, dierenwelzijn, visserij en milieu. Gebruikers van de NVWA maken bij het uitvoeren van inspecties gebruik van diverse meet- en signaleringsinstrumenten en luxmeters (de Artikelen) om situaties, producten en processen zorgvuldig te beoordelen. Deze Artikelen ondersteunen het toezicht door metingen uit te voeren, afwijkingen te signaleren en veiligheids- of kwaliteitsrisico’s vroegtijdig te detecteren, zodat hierop kan worden gehandhaafd. Het doel van dit perceel binnen deze Europese aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één servicegerichte Leverancier voor: Perceel 2: Levering van luxmeters Perceel 2 - Luxmeters: € 122.000,- exclusief btw, ofwel € 147.620,- inclusief btw.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Geaccrediteerde kalibratie van luxmeters
Beschreibung: De NVWA is belast met het inspecteren van en het houden van toezicht op consumentenproducten. Dit betreft zowel food- als non-foodproducten, import en export, dierenwelzijn, visserij en milieu. Gebruikers van de NVWA maken bij het uitvoeren van inspecties gebruik van diverse meet- en signaleringsinstrumenten en luxmeters (de Artikelen) om situaties, producten en processen zorgvuldig te beoordelen. Deze Artikelen ondersteunen het toezicht door metingen uit te voeren, afwijkingen te signaleren en veiligheids- of kwaliteitsrisico’s vroegtijdig te detecteren, zodat hierop kan worden gehandhaafd. Het doel van dit perceel binnen deze Europese aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één servicegerichte Opdrachtnemer voor: Perceel 3: Geaccrediteerde kalibratie van luxmeters Perceel 3 - Geaccrediteerde kalibratie van luxmeters: € 282.000,- exclusief btw, ofwel € 341.220,- inclusief btw.
Interne Kennung: 3
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50433000 Eichdienstleistungen