2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mieszanki kruszywa drogowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mieszkanki kruszywa drogowego w podziale na częsci: części I – Mieszanka kruszywa drogowego o frakcji 0-31,5mm, części II - Mieszanka kruszywa drogowego o frakcji 0-63mm
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Mieszanka kruszywa drogowego o frakcji 0-31,5mm
Beschreibung: Mieszanka kruszywa drogowego o frakcji 0-31,5mm
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Mieszanka kruszywa drogowego o frakcji 0-63mm
Beschreibung: Mieszanka kruszywa drogowego o frakcji 0-63mm