240119-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen – KO/L/17/26/LGTO/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu chirurgii klatki piersiowej wraz z jednoczesnym pełnieniem funkcji kierownika Ośrodka Chirurgii Klatki Piersiowej
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKO/L/17/26/LGTO/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu chirurgii klatki piersiowej wraz z jednoczesnym pełnieniem funkcji kierownika Ośrodka Chirurgii Klatki Piersiowej
Beschreibung1.Przedmiotem konkursu jest wykonywania świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu chirurgii klatki piersiowej wraz z jednoczesnym pełnieniem funkcji kierownika Ośrodka Chirurgii Klatki Piersiowej na rzecz pacjentów DCOPiH , w wymiarze czasu pracy nie mniejszym niż 160 godzin miesięcznie w ordynacji podstawowej, porady ambulatoryjne w Poradni, popołudniówki, dyżury medyczne w dni powszednie i święta, dyżury pod telefonem, przyjazdy na interwencje, zgodnie z harmonogramem czasu pracy w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
LosLOT-0001