240141-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Druckpapier – Dynamický nákupní systém na dodávky kancelářského papíru 2026–2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky kancelářského papíru 2026–2029
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci obou kategorií DNS a veřejných zakázek na základě uzavřené rámcové dohody v rámci DNS jsou dodávky kancelářského papíru.
Interne KennungVZ/2026/027
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka kancelářského papíru bez náhradního plnění
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie jsou dodávky kancelářského papíru bez požadavku na poskytování náhradního plnění. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, termín, místo plnění, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídky podle ust. § 141 ZZVZ. Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou jednotlivá sídla dotčených pověřujících zadavatelů nebude-li v konkrétních veřejných zakázkách v DNS určeno jinak.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelDodávka kancelářského papíru s požadavkem na poskytování náhradního plnění
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie jsou dodávky kancelářského papíru s požadavkem na poskytování náhradního plnění. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, termín, místo plnění, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídky podle ust. § 141 ZZVZ. Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou jednotlivá sídla dotčených pověřujících zadavatelů nebude-li v konkrétních veřejných zakázkách v DNS určeno jinak.
Interne Kennung2