2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking van houtafval afkomstig van de recyclageparken van MIWA en IBOGEM
Beschreibung: Verwerking van houtafval afkomstig van de recyclageparken van MIWA en IBOGEM
Interne Kennung: Hout 2026/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hout 2026/001 - 1
Beschreibung: Verwerking van houtafval afkomstig van de recyclageparken van MIWA.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Hout 2026/001 - 2
Beschreibung: Verwerking van houtafval afkomstig van de recyclageparken van IBOGEM
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Hout 2026/001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2