2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia meblowego do trzech placówek oświatowych w ramach projektu „RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego do trzech placówek oświatowych w ramach projektu „RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 2027 (FEW). 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: - Część I – dostawa mebli szkolnych, o których mowa w załączniku nr 1a do umowy (opis przedmiotu zamówienia dla części I), - Część II – dostawa budki/kabiny akustycznej, o której mowa w załączniku nr 1b do umowy (opis przedmiotu zamówienia dla części II). 3) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 4) Wymagane jest zapewnienie minimum 24-miesięcznego okresu gwarancji na dostarczane wyposażenie, wymienionego w przedmiocie zamówienia z opcją „door to door” (wszystkie koszty obsługi serwisowej pokryje Wykonawca), z czasem usunięcia usterki przez serwis określonym na maksymalnie 10 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki. 5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia, określony został we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZPb-II.271.55.2025.EM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42992200 Schalltoter Raum, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 44212320 Diverse Konstruktionen, 44112600 Schallisolierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mebli szkolnych, o których mowa w załączniku nr 1a do umowy (opis przedmiotu zamówienia dla części I)
Beschreibung: Przedmiotem części I zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego do trzech placówek oświatowych w ramach projektu „RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 2027 (FEW).
Interne Kennung: ZPb-II.271.55.2025.EM - część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa budki/kabiny akustycznej, o której mowa w załączniku nr 1b do umowy (opis przedmiotu zamówienia dla części II).
Beschreibung: Przedmiotem części II zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego do jednej placówki oświatowej w ramach projektu „RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 2027 (FEW).
Interne Kennung: ZPb-II.271.55.2025.EM - część II
Haupteinstufung (cpv): 42992200 Schalltoter Raum
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212320 Diverse Konstruktionen, 44112600 Schallisolierung