240183-2025 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – „Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie Zarządu Zlewni Stalowa Wola.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie Zarządu Zlewni Stalowa Wola.”
Beschreibung4.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: „Roboty utrzymaniowe na rzekach zlokalizowanych na terenie ZZ Stalowa Wola I”, w podziale na 8 części: Cz. 1. „Roboty utrzymaniowe na rzece Biała w km 5+045 ÷ 5+545 oraz 13+550 ÷ 29+072 w m. Łążek Ordynacki, Pikule, Ruda, Janów Lubelski, Biała I, Biała II, Kawęczyn, Rataj Ordynacki, Wólka Ratajska, Godziszów III, Godziszów II, Godziszów I, gm. Janów Lubelski, Godziszów” Cz. 2. „Roboty utrzymaniowe na rzekach Borownica, Trzebensz i Żytnówka w ramach zadań: "Roboty utrzymaniowe na rzece Borownica w km 7+000 ÷ 7+700 w m. Borownica, gm. Janów Lubelski”, „Roboty utrzymaniowe na rzece Trzebensz w km 14+300 ÷ 17+030 w m. Zofianka Górna, Krzemień II, Zofianka Dolna, gm. Janów Lubelski, Dzwola”, oraz „Roboty utrzymaniowe na rzece Żytnówka w km 3+100 ÷ 5+200 w m. Janów Lubelski, gm. Janów Lubelski” Cz. 3. „Roboty utrzymaniowe na potoku Przyrwa Nil i Górnianka w ramach zadań: "Roboty utrzymaniowe na potoku Przyrwa Nil w km 20+020 - 26+913 (wg MPHP 19+847 - 26+740) tj. 6893 mb w m. Zarębki, Kolbuszowa gm. Kolbuszowa" i "Roboty utrzymaniowe na potoku Górnianka w km 0+000 - 1+494, 2+087 - 3+857 i 4+369 - 6+967 tj. 5 862 mb w m. Kolbuszowa, Kupno gm. Kolbuszowa” Cz. 4. ,,Roboty utrzymaniowe na potoku Trześniówka Kolbuszowska w km 0+000 - 3+321, 4+055 - 6+071 tj. 5337 mb w m. Siedlanka, Trześń, Hucisko gm. Niwiska” Cz. 5. „Roboty utrzymaniowe na cieku Dąbrówka w km 5+325-6+840, tj. 1515 mb w m. Trzęsówka, gm. Cmolas pow. kolbuszowski” Cz. 6. „Roboty utrzymaniowe na potoku Świerczówka w km 0+000-1+189 i 1+474-12+795 w m. Zarębki, Świerczów, Nowa Wieś, gm. Kolbuszowa, m. Siedlanka, Niwiska, Hucina, Kosowy gm. Niwiska” Cz. 7. "Roboty utrzymaniowe na potoku Jagoda w km 0+000-4+150, 4+369-4+863; 5+050-5+660, 6+000-6+200 w m. Leżajsk, Stare Miasto” Cz. 8. „Roboty utrzymaniowe na potoku Kłyż w km 0+000 - 13+509, w m. Koziarnia, Tarnogóra, Łętownia, Sarzyna, Wola Zarczycka” Cz. 9. „Roboty utrzymaniowe na potoku Łowisko w km 0+000 – 2+569 w m. Wola Zarczycka oraz 7+817-8+817 w m. Łowisko” Cz. 10. „Roboty utrzymaniowe na potoku Trzybnik w km 0+000-1+460, 3+879-4+194, 5+078-5+288, 5+975-6+085, 6+094-6+232, 7+525-8+131 w m. Wólka Niedźwiedzka, Wólka Sokołowska, Górno” Cz. 11. „Roboty utrzymaniowe na potoku Tarlaka w km 11+400 - 12+400 oraz 12+704 - 15+683 w m. Biedaczów, Brzóza Stadnicka” Cz. 12. „Roboty utrzymaniowe na potoku Jaruga i Kanał PIII w ramach zadań: „Roboty utrzymaniowe na potoku Jaruga w km 0+000 – 5+140 w m. Bieliniec, Glinianka” i „Roboty utrzymaniowe na potoku Kanał PIII w km 0+000-4+480 w m. Bieliny” Cz. 13. „Roboty utrzymaniowe na potoku Okolisko w km 0+000-4+170, 4+320-8+244 m. Jeżowe” Cz. 14. „Roboty utrzymaniowe na rzece Stróżanka w km 0+000-15+788 w gm. Nisko i Rudnik nad Sanem” Cz. 15. „Roboty utrzymaniowe na rzece Złodziejka w km 0+000-11+500 m. Lipa, Gielnia gm. Zaklików” Cz. 16. „Roboty utrzymaniowe na rzece Łukawica w km 33+050-35+100 w m. Stojeszyn Drugi gm. Modliborzyce” Cz. 17. „Roboty utrzymaniowe na kanale Opoka-Borów w km 0+450-1+200 oraz na kanale C w km 0+000-0+300 w m. Opoka gmina Annopol” Cz. 18. „Roboty utrzymaniowe na rzece Dąbrówka w km 0+000-10+150, km 10+850-12+100- 11 400 mb w m. Stale- Bukie, Buda Stalowska, gm. Grębów, Nowa Dęba, pow. Tarnobrzeski” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Niniejsze zamówienie podzielone jest na 18 części, zgodnie z pkt. 4.1 SWZ Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. Wykonawca może złożyć ofertę na nie więcej niż 10 części zamówienia. O ile SWZ nie stanowi inaczej, jej zapisy stosuje się odpowiednio do wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający dla wszystkich części zamówienia, przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp Zasady dotyczące podwykonawstwa: Zamawiający nie wskazuje kluczowych zadań (części zamówienia) w rozumieniu art. 121 ust. 1 Pzp i nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę jakiejkolwiek części zamówienia. Wykonawca może powierzyć podwykonawcy wykonanie dowolnej części zamówienia. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w Formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. W przypadku niewskazania w treści oferty Podwykonawcy, Zamawiający uzna, że Wykonawca zadeklarował realizację zamówienia bez udziału podwykonawców. Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zawierają wzory umów. Zamawiający zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, zwanych dalej pracownikami, którzy w trakcie realizacji przedmiotowego zamówienia wykonywać będą czynności określone w pkt. 4,10 SWZ.
Interne KennungR.ROZ.2710.52.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Roboty utrzymaniowe na rzece Biała w km 5+045 ÷ 5+545 oraz 13+550 ÷ 29+072 w m. Łążek Ordynacki, Pikule, Ruda, Janów Lubelski, Biała I, Biała II, Kawęczyn, Rataj Ordynacki, Wólka Ratajska, Godziszów III, Godziszów II, Godziszów I, gm. Janów Lubelski, Godziszów”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na rzece Biała w km 5+045 ÷ 5+545 oraz 13+550 ÷ 29+072 w m. Łążek Ordynacki, Pikule, Ruda, Janów Lubelski, Biała I, Biała II, Kawęczyn, Rataj Ordynacki, Wólka Ratajska, Godziszów III, Godziszów II, Godziszów I, gm. Janów Lubelski, Godziszów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
Titel„Roboty utrzymaniowe na rzekach Borownica, Trzebensz i Żytnówka w ramach zadań: "Roboty utrzymaniowe na rzece Borownica w km 7+000 ÷ 7+700 w m. Borownica, gm. Janów Lubelski”, „Roboty utrzymaniowe na rzece Trzebensz w km 14+300 ÷ 17+030 w m. Zofianka Górna, Krzemień II, Zofianka Dolna, gm. Janów Lubelski, Dzwola”, oraz „Roboty utrzymaniowe na rzece Żytnówka w km 3+100 ÷ 5+200 w m. Janów Lubelski,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Roboty utrzymaniowe na rzekach Borownica, Trzebensz i Żytnówka w ramach zadań: "Roboty utrzymaniowe na rzece Borownica w km 7+000 ÷ 7+700 w m. Borownica, gm. Janów Lubelski”, „Roboty utrzymaniowe na rzece Trzebensz w km 14+300 ÷ 17+030 w m. Zofianka Górna, Krzemień II, Zofianka Dolna, gm. Janów Lubelski, Dzwola”, oraz „Roboty utrzymaniowe na rzece Żytnówka w km 3+100 ÷ 5+200 w m. Janów Lubelski, gm. Janów Lubelski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titel„Roboty utrzymaniowe na potoku Przyrwa Nil i Górnianka w ramach zadań: "Roboty utrzymaniowe na potoku Przyrwa Nil w km 20+020 - 26+913 (wg MPHP 19+847 - 26+740) tj. 6893 mb w m. Zarębki, Kolbuszowa gm. Kolbuszowa" i "Roboty utrzymaniowe na potoku Górnianka w km 0+000 - 1+494, 2+087 - 3+857 i 4+369 - 6+967 tj. 5 862 mb w m. Kolbuszowa, Kupno gm. Kolbuszowa”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na potoku Przyrwa Nil i Górnianka w ramach zadań: "Roboty utrzymaniowe na potoku Przyrwa Nil w km 20+020 - 26+913 (wg MPHP 19+847 - 26+740) tj. 6893 mb w m. Zarębki, Kolbuszowa gm. Kolbuszowa" i "Roboty utrzymaniowe na potoku Górnianka w km 0+000 - 1+494, 2+087 - 3+857 i 4+369 - 6+967 tj. 5 862 mb w m. Kolbuszowa, Kupno gm. Kolbuszowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Titel,,Roboty utrzymaniowe na potoku Trześniówka Kolbuszowska w km 0+000 - 3+321, 4+055 - 6+071 tj. 5337 mb w m. Siedlanka, Trześń, Hucisko gm. Niwiska”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na potoku Trześniówka Kolbuszowska w km 0+000 - 3+321, 4+055 - 6+071 tj. 5337 mb w m. Siedlanka, Trześń, Hucisko gm. Niwiska” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Titel„Roboty utrzymaniowe na cieku Dąbrówka w km 5+325-6+840, tj. 1515 mb w m. Trzęsówka, gm. Cmolas pow. kolbuszowski”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia, są roboty utrzymaniowe na cieku Dąbrówka w km 5+325-6+840, tj. 1515 mb w m. Trzęsówka, gm. Cmolas pow. kolbuszowski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
Titel„Roboty utrzymaniowe na potoku Świerczówka w km 0+000-1+189 i 1+474-12+795 w m. Zarębki, Świerczów, Nowa Wieś, gm. Kolbuszowa, m. Siedlanka, Niwiska, Hucina, Kosowy gm. Niwiska”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na potoku Świerczówka w km 0+000-1+189 i 1+474-12+795 w m. Zarębki, Świerczów, Nowa Wieś, gm. Kolbuszowa, m. Siedlanka, Niwiska, Hucina, Kosowy gm. Niwiska. "Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
Titel"Roboty utrzymaniowe na potoku Jagoda w km 0+000-4+150, 4+369-4+863; 5+050-5+660, 6+000-6+200 w m. Leżajsk, Stare Miasto”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na potoku Jagoda w km 0+000-4+150, 4+369-4+863; 5+050-5+660, 6+000-6+200 w m. Leżajsk, Stare Miasto. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
Titel„Roboty utrzymaniowe na potoku Kłyż w km 0+000 - 13+509, w m. Koziarnia, Tarnogóra, Łętownia, Sarzyna, Wola Zarczycka.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na potoku Kłyż w km 0+000 - 13+509, w m. Koziarnia, Tarnogóra, Łętownia, Sarzyna, Wola Zarczycka”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
Titel„Roboty utrzymaniowe na potoku Łowisko w km 0+000 – 2+569 w m. Wola Zarczycka oraz 7+817-8+817 w m. Łowisko.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na potoku Łowisko w km 0+000 – 2+569 w m. Wola Zarczycka oraz 7+817-8+817 w m. Łowisko. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
Titel„Roboty utrzymaniowe na potoku Trzybnik w km 0+000-1+460, 3+879-4+194, 5+078-5+288, 5+975-6+085, 6+094-6+232, 7+525-8+131 w m. Wólka Niedźwiedzka, Wólka Sokołowska, Górno”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na potoku Trzybnik w km 0+000-1+460, 3+879-4+194, 5+078-5+288, 5+975-6+085, 6+094-6+232, 7+525-8+131 w m. Wólka Niedźwiedzka, Wólka Sokołowska, Górno.” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
Titel„Roboty utrzymaniowe na potoku Tarlaka w km 11+400 - 12+400 oraz 12+704 - 15+683 w m. Biedaczów, Brzóza Stadnicka.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na potoku Tarlaka w km 11+400 - 12+400 oraz 12+704 - 15+683 w m. Biedaczów, Brzóza Stadnicka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
Titel„Roboty utrzymaniowe na potoku Jaruga i Kanał PIII w ramach zadań: „Roboty utrzymaniowe na potoku Jaruga w km 0+000 – 5+140 w m. Bieliniec, Glinianka” i „Roboty utrzymaniowe na potoku Kanał PIII w km 0+000-4+480 w m. Bieliny”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na potoku Jaruga i Kanał PIII w ramach zadań: „Roboty utrzymaniowe na potoku Jaruga w km 0+000 – 5+140 w m. Bieliniec, Glinianka” i „Roboty utrzymaniowe na potoku Kanał PIII w km 0+000-4+480 w m. Bieliny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
TitelRoboty utrzymaniowe na potoku Okolisko w km 0+000-4+170, 4+320-8+244 m. Jeżowe”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Roboty utrzymaniowe na potoku Okolisko w km 0+000-4+170, 4+320-8+244 m. Jeżowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
Titel„Roboty utrzymaniowe na rzece Stróżanka w km 0+000-15+788 w gm. Nisko i Rudnik nad Sanem”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na rzece Stróżanka w km 0+000-15+788 w gm. Nisko i Rudnik nad Sanem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0015
Titel„Roboty utrzymaniowe na rzece Złodziejka w km 0+000-11+500 m. Lipa, Gielnia gm. Zaklików"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na rzece Złodziejka w km 0+000-11+500 m. Lipa, Gielnia gm. Zaklików. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 15
LosLOT-0016
Titel„Roboty utrzymaniowe na rzece Łukawica w km 33+050-35+100 w m. Stojeszyn Drugi gm. Modliborzyce.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na rzece Łukawica w km 33+050-35+100 w m. Stojeszyn Drugi gm. Modliborzyce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 16
LosLOT-0017
Titel"Roboty utrzymaniowe na kanale Opoka-Borów w km 0+450-1+200 oraz na kanale C w km 0+000-0+300 w m. Opoka gmina Annopol”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na kanale Opoka-Borów w km 0+450-1+200 oraz na kanale C w km 0+000-0+300 w m. Opoka gmina Annopol. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 17
LosLOT-0018
Titel„Roboty utrzymaniowe na rzece Dąbrówka w km 0+000-10+150, km 10+850-12+100- 11 400 mb w m. Stale- Bukie, Buda Stalowska, gm. Grębów, Nowa Dęba, pow. Tarnobrzeski”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na rzece Dąbrówka w km 0+000-10+150, km 10+850-12+100- 11 400 mb w m. Stale- Bukie, Buda Stalowska, gm. Grębów, Nowa Dęba, pow. Tarnobrzeski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 18