240185-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu na świadczenie usług zdrowotnych w zakresie urologii
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOgłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu na świadczenie usług zdrowotnych w zakresie urologii
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest świadczenie usług zdrowotnych w zakresie urologii na rzecz pacjentów Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Interne Kennung2026/07/NO
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOgłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu na świadczenie usług lekarskich w zakresie urologii
BeschreibungPostępowanie konkursowe na świadczenie usług lekarskich w zakresie urologii na rzecz pacjentów Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen