See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA – ZIEMNIAKI GARMAŻERYJNE. Nr sprawy: MAT/248/MP/2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA - ZIEMNIAKI GARMAŻERYJNE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami. Miejsce dostawy: zgodnie z Planem dostaw w 2025 roku (Załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 649916-2024
Interne Kennung: MAT/248/MP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Ziemniaki obierane sterylizowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA - ZIEMNIAKI GARMAŻERYJNE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych zgodnie z zapisami Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający w Załączniku nr 1 do SWZ określa gwarantowany poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w Załączniku nr 1 do SWZ, w kolumnie „Ilość” (zamówienie opcjonalne) na co Wykonawca wyraża zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia objętego prawem opcji będą bieżące potrzeby komórek zaopatrywanych oraz zagwarantowane na ten cel środki finansowe. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego wobec czego Zamawiający zastrzega sobie prawo nie składania w ogóle zamówień w tym zakresie.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Ziemniaki obierane sterylizowane
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Ziemniaki obierane sterylizowane
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Ziemniaki obierane sterylizowane
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Ziemniaki obierane sterylizowane
Interne Kennung: Część 5