See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu zarządzania funduszem pożyczkowym oraz świadczenia usług szkolenia i doradztwa w ramach Programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór pośredników finansowych świadczących na rzecz Zamawiającego usługi polegające na zarządzaniu funduszem pożyczkowym oraz świadczeniu usług szkoleniowych i doradczych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części, z których każda stanowi odniesienie do alokacji środków, przeznaczonych na utworzenie funduszu pożyczkowego w ramach poszczególnych regionów/makroregionów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia („OPZ”) stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/19/DPE/2019 cz. III Aneks nr 3
Art des Auftrags: Dienstleistungen