240364-2026 - Ergebnis
Tschechien – Informationstechnologiedienste – CLOUDOVÉ SLUŽBY MICROSOFT OFFICE 365 (2026)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCLOUDOVÉ SLUŽBY MICROSOFT OFFICE 365 (2026)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění cloudových služeb Microsoft Office 365. Zadavatel pořizuje tyto konkrétní cloudové služby z důvodu propojení se službami používanými doposud zadavatelem v rámci úřadu. Zadavatel však umožňuje rovnocenné řešení v souladu se ZZVZ za předpokladu, že bude zachována vzájemná kompatibilita s již používanými cloudovými službami uvedené značky.
Vorherige Bekanntmachung330338-2023
Interne Kennung3/2026
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
LosLOT-0002