2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i uruchomienie robota do druku betonu 3D dla Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego lub odnowionego (refurbished) robota do druku 3D z betonu, przeznaczonego do prowadzenia badań naukowych na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, wraz z przeprowadzeniem instruktażu z obsługi urządzenia.
Interne Kennung: RZP.243.02.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42940000 Maschinen für die Wärmebehandlung von Stoffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42940000 Maschinen für die Wärmebehandlung von Stoffen
5. Los
Los: LOT-0001