See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Hażlach w okresie od dnia 01.01.2026 roku do dnia 31.12.2026 roku
Beschreibung: 1. Świadczenie usługi obejmującej odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych z terenu Gminy Hażlach 2. Utworzenie oraz prowadzenie PSZOK wraz z zagospodarowaniem zebranych odpadów od osób zamieszkujących gminę Hażlach
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Świadczenie usługi obejmującej odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych z terenu Gminy Hażlach 2. Utworzenie oraz prowadzenie PSZOK wraz z zagospodarowaniem zebranych odpadów od osób zamieszkujących Gminę Hażlach