2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawu pojemników poczwórnych góra-dół RW 450/2x400 ml do 600 ml z filtrem in line do KKCz w ilości do 25.000 sztuk
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawu pojemników poczwórnych góra-dół RW 450/2x400 ml do 600 ml z filtrem in line do KKCz w ilości do 25.000 sztuk. Umowa na 12 miesięcy. Sukcesywne dostawy. 2. Zestaw pojemników musi składać się z drenu do poboru krwi, pojemnika głównego i trzech pojemników transferowych trwale i integralnie połączonych drenami zapewniającymi kontrolowany, zamknięty, jałowy i apirogenny system przepływu między pojemnikami. 3. Budowa: a. pojemnik środkowy (główny) zawierający płyn konserwujący CPD1 w ilości zgodnej z obowiązującymi przepisami*(do pobierania 450 ml ± 10% krwi) b. pusty pojemnik górny á 400-600 ml do produkcji i przechowywania FFP4. c. pojemnik dolny á 400-600 ml na KKCz2, połączony z układem filtrującym (filtr typu soft) i pojemnikiem odbiorczym na ubogoleukocytarny koncentrat krwinek czerwonych (przeznaczony do przechowywania UKKCz5/RW3 przez 42 dni) zawierający RW3 w ilości zgodnej z obowiązującymi przepisami* (stopień hemolizy w UKKCz < 0,8 % w ostatnim dniu przechowywania). d. Pojemnik do pobierania musi być połączony drenem z drenem czerpalnym dodatkowego pojemnika, który umożliwia pobieranie próbek krwi z pierwszej porcji krwi przed donacją o pojemności min. 30 ml, z dołączonym uniwersalnym portem umożliwiającym pobór próbek krwi w systemie zamkniętym.
Interne Kennung: NA-26/6 P-6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 25 000 Stück