See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis, údržba a opravy VZT, klimatizačních jednotek, čističek vzduchu a dveřních clon v objektech OŘ Ostrava
Beschreibung: Servis, údržba a oprava systémů vzduchotechniky (VZT), klimatizačních jednotek, čističek vzduchu a dveřních clon s ohřevem ve správě OŘ Ostrava.
Interne Kennung: 63524157 - 63524158
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servis, údržba a opravy VZT, klimatizačních jednotek, čističek vzduchu a dveřních clon v objektech OŘ Ostrava – oblast Ostrava
Beschreibung: Servis, údržba a oprava systémů vzduchotechniky (VZT), klimatizačních jednotek, čističek vzduchu a dveřních clon s ohřevem ve správě OŘ Ostrava – oblast Ostrava
Interne Kennung: 63524157
Los: LOT-0002
Titel: Servis, údržba a opravy VZT, klimatizačních jednotek, čističek vzduchu a dveřních clon v objektech OŘ Ostrava – oblast Olomouc
Beschreibung: Servis, údržba a oprava systémů vzduchotechniky (VZT), klimatizačních jednotek ve správě OŘ Ostrava – oblast Olomouc
Interne Kennung: 63524158