See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliwa gazowego do Ośrodków Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego (gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E) przy ciśnieniu nie niższym niż 1,6 kPa, do instalacji znajdujących się w Ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA - Ośrodka Górka Szczęśliwicka, Ośrodka Solec, Ośrodka Rozbrat-Jutrzenka, Ośrodka Hutnik.
Vorherige Bekanntmachung: 708315-2025
Interne Kennung: ZP/PN/D/32/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001