240464-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na rzecz NASK-PIB”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na rzecz NASK-PIB”
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej tj.: sprzedaż wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji energii do 3 (słownie: trzech) obiektów w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowym Instytucie Badawczym (NASK-PIB) w 3 (słownie: trzech) lokalizacjach tj.: 1) Lokalizacja nr 1 - ul. Kolska 12, Warszawa (kod pocztowy: 01-045), 2) Lokalizacja nr 2 - ul. Spokojna 13A, Warszawa (kod pocztowy: 01-044), 3) Lokalizacja nr 3 - ul. Piękna 15 lok. 19, Warszawa (kod pocztowy: 00-549), zgodnie z wymaganiami opisanymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia i Wzorze umowy. 2.Charakterystyka obiektu 1)Lokalizacja nr 1 - ul. Kolska 12 w Warszawie Przyłącze nr 1 moc umowna 150 kW*. Licznik nr 37419603 PPE: 59080100001955817 Przyłącze nr 2 moc umowna 150 kW *. Licznik nr 37419655 PPE: 590380100001955824 Przyłącze nr 3 moc umowna 140 kW *. Licznik nr 37419354 PPE: 590380100001955855 2) Lokalizacja nr 2 - ul. Spokojna 13A w Warszawie: Przyłącze nr 1 moc umowna 75 kW *. Licznik nr 37419609 PPE: 590380100001955848 Przyłącze nr 2 moc umowna 75 kW *. Licznik nr 37419618 PPE: 590380100001955831 3) Lokalizacja nr 3 - ul. Piękna 15 lok. 19 Przyłącze nr 1 moc umowna 16 kW *. Licznik nr 3011424 PPE: 590380100001107742 3. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w 3 (słownie: trzech) lokalizacjach: 1) budynek ul. Kolska 12 w Warszawie szacowanie na * 2 558 078 kWh na okres 24 m-ce. 2) budynek ul. Spokojna 13 A w Warszawie szacowanie na * 455 203 kWh na okres 24 m-ce. 3) budynek ul. Piękna 15 lok 19 w Warszawie szacowanie na* 5 760 kWh na okres 24 m-ce. 4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.  Wskazane w opisie przedmiotu zamówienia ilości energii są szacunkowe i posiadają wyłącznie zastosowanie kalkulacyjne, nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do jej zakupu. Rzeczywista ilość zakupionej energii w trakcie realizacji umowy wynikać będzie wyłącznie z bieżących potrzeb Zamawiającego. 5. Termin realizacji zamówienia: określony od dnia następującego po dniu zakończenia świadczenia na rzecz Zamawiającego dostawy i dystrybucji energii elektrycznej przez dotychczasowego Wykonawcę, jednak nie wcześniej niż odpowiednio: Umowa zostaje zawarta na czas: 1) ul. Kolska 12 – od 1 czerwca 2026 r. na czas określony do 31 maja 2028 r. (24 m-ce), 2) ul. Spokojna 13A – od 1czerwca 2026 r. na czas określony do 31 maja 2028 r. (24 m-ce), 3) ul. Piękna 15 lok.19 – od 1 czerwca 2026 r. na czas określony do 31 maja 2028 r. (24 m-ce). 6.Zamawiający nie dopuszcza możliwości prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu. 7.Sposób oceny ofert: Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, będzie kierował się kryterium i jego znaczeniem oraz będzie oceniał oferty w ramach kryterium oceny ofert. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego Oferta uzyska najwyższą liczbę punktów. 8.Na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), zmienionego rozporządzeniem 2022/57 oraz 2025/2033, zwanego dalej „Rozporządzeniem 833/2014”, zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania zamówienia publicznego na rzecz lub z udziałem: a)obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b)osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub c)osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b), w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 9. Na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że łączna kwota, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 4 827 446,24 zł brutto.
Vorherige Bekanntmachung105191-2026
Interne KennungZZPiZ.1.2610.2026.3.PKO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001