2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering ziekenwagens en het leveren/plaatsen van de bijzondere medische uitrusting
Beschreibung: De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor maximum 4 jaar voor het leveren van minimum 2 en mogelijk 7 ziekenwagens voor rekening van Brandweerzone Rivierenland. Er is geen afnameplicht voor de overige 5 ziekenwagens. De opdrachtnemer heeft gedurende de looptijd van de raamovereenkomst geen exclusiviteit of afnamewaarborg betreffende het uitvoeren van deze overheidsopdracht. De hulpverleningszone Rivierenland behoudt zich expliciet het recht voor om autonoom te beslissen een afzonderlijke procedure op te starten om toekomstige leveringen gelijkaardig aan het voorwerp van deze raamovereenkomst toe te wijzen aan een andere opdrachtnemer.
Interne Kennung: PPP124-89/5025/2025/089
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/089_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (- automatische sneeuwkettingen - laterale tafel voor brancard - onafhankelijke klimaatregeling sanitaire cel - modulaire sturingsmodule bestuurderscabine - modulaire sturingsmodule sanitaire cel - NATO stekker voor noodstart - sluithulp toegangsdeuren Zie technische bepalingen) Vereiste opties (- set winterbanden - montage all weather banden - rij assistentie camera met 360° beeld - elektrische brancard - overbouw van bestaande elektrische brancard - onderhoudscontract elektrische brancard - evacuatiestoel - voorstel onderhoud- en reparatiecontract - voorstel onderhoud- en reparatiecontract (inclusief banden) - korting op een 2e identieke voertuig bij gelijktijdige bestelling Zie technische bepalingen)