See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie projektów planów zadań ochronnych (zwanych Planem) dla 3 obszarów Natura 2000: Broniszów PLH080033, Bledzew PLH080074, Różanki PLH080075 w ramach realizacji projektu nr FENX.01.05-IW.01-005/24 pn.: Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektów planów zadań ochronnych (zwanych Planem) dla 3 obszarów Natura 2000, o których mowa poniżej, w ramach projektu pn.: Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów dla woj. lubuskiego: 1. PLH080033 Broniszów, 2. PLH080074 Bledzew, 3. PLH080075 Różanki. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedno, kilka i/lub wszystkie części wg wyznaczonych obszarów. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Opracowanie projektów planów zadań ochronnych (zwanych Planem) dla 3 obszarów Natura 2000: Broniszów PLH080033, Bledzew PLH080074, Różanki PLH080075 w ramach realizacji projektu nr FENX.01.05-IW.01-005/24 pn.: Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektów planu zadań ochronnych (zwanych Planem) dla obszaru Natura 2000, o których mowa poniżej, w ramach projektu pn.: Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów dla woj. lubuskiego: 1. PLH080033 Broniszów, Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Opracowanie projektów planów zadań ochronnych (zwanych Planem) dla 3 obszarów Natura 2000: Broniszów PLH080033, Bledzew PLH080074, Różanki PLH080075 w ramach realizacji projektu nr FENX.01.05-IW.01-005/24 pn.: Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu planów zadań ochronnych (zwanych Planem) dla obszaru Natura 2000, o których mowa poniżej, w ramach projektu pn.: Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów dla woj. lubuskiego: 2. PLH080074 Bledzew. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: 3. Opracowanie projektów planów zadań ochronnych (zwanych Planem) dla 3 obszarów Natura 2000: Broniszów PLH080033, Bledzew PLH080074, Różanki PLH080075 w ramach realizacji projektu nr FENX.01.05-IW.01-005/24 pn.: Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektów planu zadań ochronnych (zwanych Planem) dla obszaru Natura 2000, o których mowa poniżej, w ramach projektu pn.: Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów dla woj. lubuskiego: 3. PLH080075 Różanki. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.