2. Verfahren
Verfahren
Titel: End Users Devices 2026 - 2030
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst één (1) Inschrijver te contracteren die merkonafhankelijk is en in staat is een zo breed mogelijk assortiment ICT Hardware End user Devices, randapparatuur en supplies, zoals hoesjes, screenprotectors, toetsenborden en sleeves van verschillende merken, aan te bieden. Hiernaast dient de Inschrijver een aantal aanvullende diensten aan te kunnen bieden die verband houden met de te leveren ICT Hardware End user Devices, randapparatuur en supplies, zoals nader omschreven in het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000