2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak en glasbewassing 2025 e.v. Gemeente Bergeijk
Beschreibung: De gemeente Bergeijk streeft naar een hygiënische, zichtbaar schone, gezonde en prettige (werk)omgeving voor alle werknemers, bezoekers en gebruikers van het gemeentehuis, de gemeentewerf en de milieu straat. Dit dient te worden gerealiseerd met minimale overlast door schoonmaakwerkzaamheden, zodat de dagelijkse activiteiten ongestoord kunnen plaatsvinden. De werkzaamheden dienen te worden uitgevoerd op drie locaties in de gemeente Bergeijk. Voor een nadere specificatie wordt verwezen naar het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: BIZOB-2024-BER-RLA-00840
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optionele diensten – regiewerkzaamheden op afroep Naast de inschrijfsom voor de uitvoering van de werkprogramma’s op de drie gemeentelijke locaties en de glasstraat, wordt de inschrijver verzocht tarieven op te geven voor eventuele regiewerkzaamheden die op afroep aan de opdrachtnemer kunnen worden verstrekt. Voor meer informatie wordt verwezen naar het aanbestedingsdocument, §3.4.1.