2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda – Zpracování koncepcí práce s návštěvnickou veřejností v CHKO 2024-2028 - opakované řízení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky uzavření rámcové dohody. Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody jsou služby spočívající ve zpracování koncepcí práce s návštěvnickou veřejností v konkrétních CHKO – CHKO České středohoří, CHKO Blanský les a CHKO Poodří v letech 2024-2028. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 4 let ode dne podpisu rámcové dohody s jedním dodavatelem.
Interne Kennung: N006/24/V00027801
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90712000 Umweltplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen, 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody. Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody jsou služby spočívající ve zpracování koncepcí práce s návštěvnickou veřejností v konkrétních CHKO – CHKO České středohoří, CHKO Blanský les a CHKO Poodří v letech 2024-2028. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 4 let ode dne podpisu rámcové dohody s jedním dodavatelem.
Interne Kennung: Rámcová dohoda - KPNV
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maximální jednotková cena bude od roku 2025 revidována každoročně k 1. dubnu, kdy bude maximální cena jednotlivých poskytovatelů pro jednotlivé položky zvýšena o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále jen „míra inflace“) vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok. Pro vyloučení pochybností se sjednává, že v případě záporné míry inflace se cena nesnižuje. Nová maximální cena se aplikuje až na objednávky vystavené nejdříve 1. dubna příslušného roku.