2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów SP ZOZ - szpitale w Poznaniu, Ludwikowie i Chodzieży: łącznie 2 336,77 MWh na rok z prawem opcji na zwiększenie ilości do 10%, tj. 2 570,44 MWh.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów SP ZOZ - szpitale w Poznaniu, Ludwikowie i Chodzieży: łącznie 2 336,77 MWh na rok z prawem opcji na zwiększenie ilości do 10%, tj. 2 570,44 MWh. 2. Zamawiający przewiduje, że skorzysta z prawa opcji w przypadku zaistnienia konieczności zakupu większej ilości energii elektrycznej spowodowanej zwiększonym zużyciem energii w istniejących punktach odbioru w obrębie określonych grup taryfowych objętych przedmiotem zamówienia, o maksymalnie 10% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia w ramach opcji będą realizowane w terminie wykonania zamówienia, po wykorzystaniu prognozowanego zużycia energii elektrycznej. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia i w załączniku nr 2b – formularzu cenowym. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Interne Kennung: WCPIT/EA/381-21/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów SP ZOZ - szpitale w Poznaniu, Ludwikowie i Chodzieży: łącznie 2 336,77 MWh na rok z prawem opcji na zwiększenie ilości o 10%, tj. 2 570,44 MWh
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów SP ZOZ - szpitale w Poznaniu, Ludwikowie i Chodzieży: łącznie 2 336,77 MWh na rok z prawem opcji na zwiększenie ilości o 10%, tj. 2 570,44 MWh
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje, że skorzysta z prawa opcji w przypadku zaistnienia konieczności zakupu większej ilości energii elektrycznej spowodowanej zwiększonym zużyciem energii w istniejących punktach odbioru w obrębie określonych grup taryfowych objętych przedmiotem zamówienia, o maksymalnie 10% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia w ramach opcji będą realizowane w terminie wykonania zamówienia, po wykorzystaniu prognozowanego zużycia energii elektrycznej.