See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i instalacja infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem systemowym, bazodanowym i aplikacyjnym dla systemu HIS
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa i instalacja infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem systemowym, bazodanowym i aplikacyjnych dla systemu HIS zgodnie z formularzem cenowym, stanowiącym załącznik nr 3, specyfikacją techniczną stanowiącą - warunkami granicznymi stanowiącymi załącznik nr 9, oraz wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 112072-2026
Interne Kennung: 384/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa i instalacja infrastruktury serwerowej wraz z oprogramowaniem systemowym, bazodanowym i aplikacyjnych dla systemu HIS zgodnie z formularzem cenowym, stanowiącym załącznik nr 3, specyfikacją techniczną stanowiącą - warunkami granicznymi stanowiącymi załącznik nr 9, oraz wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.