240685-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa,montaż i uruchomienie: aparatu EKG do poradni kardiologicznej sztuk 2,holter EKG wraz z oprogramowaniem-2szt, holter RR ciśnienia wraz z oprogramowaniem-2 szt, kardiomonitory wraz z podłączeniem do sieci-10szt, pompy wraz ze stacjami dokującymi do leków-16 sztuk, stetoskop elektroniczny-3 sztuki, ssaki medyczne-6 sztuk.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa,montaż i uruchomienie: aparatu EKG do poradni kardiologicznej sztuk 2,holter EKG wraz z oprogramowaniem-2szt, holter RR ciśnienia wraz z oprogramowaniem-2 szt, kardiomonitory wraz z podłączeniem do sieci-10szt, pompy wraz ze stacjami dokującymi do leków-16 sztuk, stetoskop elektroniczny-3 sztuki, ssaki medyczne-6 sztuk.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie: aparatu EKG do Poradni Kardiologicznej sztuk 2, Holter EKG wraz z oprogramowaniem – 2 szt, Holter RR ciśnienia wraz z oprogramowaniem – 2 szt, Kardiomonitory wraz z podłączeniem do sieci – 10 szt, Pompy wraz ze stacjami dokującymi do leków- 16 sztuk, Stetoskop elektroniczny – 3 sztuki, Ssaki medyczne – 6 sztuk, - sprzętu do wykonywania badań w Szpitalu w Kamieniu Pomorskim Sp. z o.o. – zwanego dalej „sprzętem”. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ który bezwzględnie powinien być złożony wraz z formularzem oferty (załącznik nr 1 do SWZ) (dalej również jako „FO”). Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. 6. Zamówienie składa się z 7 zadań. A) Zadanie nr 1 - Dostawa, montaż i uruchomienie: Aparat EKG do Poradni Kardiologicznej. 2 szt B) Zadanie nr 2 - Dostawa, montaż i uruchomienie: Holter EKG wraz z oprogramowaniem – 2 szt C) Zadanie nr 3 - Dostawa, montaż i uruchomienie: Holter RR ciśnienia wraz z oprogramowaniem – 2 szt D) Zadanie nr 4 - Dostawa, montaż i uruchomienie: Kardiomonitory wraz z podłączeniem do sieci - 10 szt E) Zadanie nr 5 - Dostawa Pomp wraz ze stacjami dokującymi do leków – 16 szt F) Zadanie nr 6 - Dostawa, montaż i uruchomienie: Stetoskop Elektroniczny – 3 sztuki G) Zadanie nr 7 – Dostawa, montaż i uruchomienie: Ssaki medyczne– 6 sztuk Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych obejmujących poszczególne zadania. Zamawiający nie wprowadza ograniczeń ilości zadań, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Wykonawcy mogą składać ofertę obejmującą jedno zadanie, kilka zadań bądź wszystkie zadania.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm., dalej „PZP”). ”). Ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 PZP wyznacza termin składania ofert krótszy. Sytuacja spowodowana jest długim terminem realizacji przedmiotowego zamówienia. W związku z powyższym istnieje ryzyko utraty środków finansowych przyznanych z UE spowodowanym niewykorzystaniem ich w terminie określonym w projekcie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33195100 Monitoren, 33194110 Infusionspumpen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 –Dostawa, montaż i uruchomienie: aparat EKG do poradni kardiologicznej 2szt
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ który bezwzględnie powinien być złożony wraz z formularzem oferty (załącznik nr 1 do SWZ) (dalej również jako „FO”). Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca realizując przedmiot umowy działał zgodnie z zasadą „nie czyń poważnej szkody” (DNSH), określoną w art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 –Dostawa, montaż i uruchomienie: Holter EKG wraz z oprogramowaniem – 2 szt
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Dostawa, montaż i uruchomienie: Holter RR ciśnienia wraz z oprogramowaniem – 2 szt
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - Dostawa, montaż i uruchomienie: Kardiomonitory wraz z podłączeniem do sieci - 10 szt
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195100 Monitoren
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - Dostawa, montaż i uruchomienie: Pomp wraz ze stacjami dokującymi do leków – 16 szt
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 - Dostawa, montaż i uruchomienie: Stetoskop Elektroniczny – 3 sztuki
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 – Dostawa, montaż i uruchomienie: Ssaki medyczne– 6 sztuk
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte