2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intranet
Beschreibung: De publiekrechtelijke rechtspersoon Het openbaar lichaam Samenwerking de Bevelanden (GR de Bevelanden) besteedt de opdracht voor de verwerving/vervanging van het intranet aan. GR de Bevelanden is een gemeenschappelijke regeling van colleges van burgemeester & wethouders van vijf Bevelandse gemeenten. GR de Bevelanden verzorgt taken op het gebied van Werk, Inkomen & Zorg, P&O en ICT. GR de Bevelanden is contracthouder namens de vijf Bevelandse gemeenten (Borsele, Goes, Kapelle, Noord-Beveland en Reimerswaal). De aanbestedende dienst is voornemens om met één (1) inschrijver een overeenkomst af te sluiten. Zie aanbestedingsdocumentatie.
Interne Kennung: K010905
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48220000 Internet- und Intranet-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumentatie. Zie aanbestedingsdocumentatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumentatie.