2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jobcoaching SZMH
Beschreibung: De opdracht betreft een Europese aanbesteding voor het contracteren van vier partijen die jobcoaching gaan uitvoeren in het kader van de Participatiewet.
Interne Kennung: TI-2025-1235
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: TI-2025-1235
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000