2. Verfahren
Verfahren
Titel: M&A poradenství pro prodej Balíkovny
Beschreibung: Tato veřejná zakázka je součástí projektu připravovaného prodeje Balíkovny (část České pošty, s.p. zabývající se převážně poskytováním komerčních služeb v oblasti přepravy balíkových zásilek). Předmětem veřejné zakázky je poskytování komplexních poradenských služeb během celého procesu prodeje Balíkovny včetně podpory při oslovení potenciálních zájemců a jednání s nimi. Prodej Balíkovny proběhne formou prodeje vítěznému uchazeči - tj. nikoliv formou prodeje přes kapitálové trhy. Konkrétní parametry transakce (rozsah prodávaných aktiv/pasiv, výše prodávaného podílu atd.) budou určeny v průběhu procesu přípravy transakce po zmapování zájmu potenciálních investorů, přičemž návrh těchto parametrů bude součástí poradenství poskytovaného na základě této veřejné zakázky. V rámci zvažovaného prodeje budou osloveni domácí i mezinárodní/evropští potenciální zájemci, zadavatel si vyhrazuje právo během procesu případného prodeje vyloučit zájemce ze zemí, u kterých bude konstatovat bezpečnostní riziko. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v textu zadávací dokumentace a v jejích přílohách.
Interne Kennung: 320240070
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001