2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky nových tažných řetězů a provádění repase tažných řetězů pro pohyblivé schody
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky nových tažných řetězů pohyblivých schodů jako náhradních dílů a provádění repase tažných řetězů pro pohyblivé schody typu: ET-3 a ET-4P. Pokud zadavatel v zadávacích podmínkách uvádí zkratku TŘ, je tím rozuměno tažný řetěz nebo tažné řetězy. V souladu s ustanovením § 35 ZZVZ je veřejná zakázka rozdělena na dvě (2) samostatné části. Rámcová dohoda - kupní smlouva pro 1. část veřejné zakázky a Rámcová dohoda – smlouva o dílo pro 2. část veřejné zakázky budou uzavřeny na dobu osmi (8) let ode dne účinnosti smlouvy v příslušné části VZ.
Vorherige Bekanntmachung: 243991-2023
Interne Kennung: Z2018-039734
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44540000 Ketten
5. Los
Los: LOT-0001