240853-2026 - Ergebnis
Tschechien – Antiseptika und Desinfektionsmittel – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM - DODÁVKY DEZINFEKČNÍCH PŘÍPRAVKŮ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM - DODÁVKY DEZINFEKČNÍCH PŘÍPRAVKŮ
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek, které budou zadávány v DNS jsou dodávkydezinfekčních přípravků, dávkovačů a směšovačů pro dezinfekce dle potřeb zadavateleke spotřebě na klinikách a odděleních Fakultní nemocnice Bulovka.
Interne KennungZ007/2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33741300 Handdesinfektionsmittel, 24455000 Desinfektionsmittel, 42968200 Spender im Sanitärbereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelDezinfekce malých ploch a povrchů formou zásobníkového systému
BeschreibungPředmětem VZ jsou opakované dodávky dezinfekčních prostředků formou zásobníkového systému.
Interne KennungDNS-D003/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel