2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie pracowni telemedycznej Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Akademii Mazowieckiej w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni telemedycznej w kompleksowy system złożony z platformy telemedycznej oraz kompatybilnych aplikacji, zintegrowanych z urządzeniami do zdalnego monitoringu stanu zdrowia. Zamówienie obejmuje dostawę wraz z wniesieniem, montażem, zainstalowaniem i ustawieniem sprzętów do telemedycyny w wyznaczonej pracowni Collegium Medicum Akademii Mazowieckiej w Płocku. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą DNSH (Do No Significant Harm), o której mowa w art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, w odniesieniu do celów środowiskowych określonych w art. 9 tego rozporządzenia.
Interne Kennung: DA.25.2.7.2026.MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441100 Fernmessüberwachungssystem, 33195200 Überwachungsstation, 48814400 Klinisches Informationssystem, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Telemedycyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni telemedycznej w kompleksowy system złożony z platformy telemedycznej oraz kompatybilnych aplikacji, zintegrowanych z urządzeniami do zdalnego monitoringu stanu zdrowia. Zamówienie obejmuje dostawę wraz z wniesieniem, montażem, zainstalowaniem i ustawieniem sprzętów do telemedycyny w wyznaczonej pracowni Collegium Medicum Akademii Mazowieckiej w Płocku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiący Dział II SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Dział III SWZ.
Interne Kennung: 1-DA.25.2.7.2026.MP