241016-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur- und Wartungsdienste – Pozáruční servis SVSS – KJ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPozáruční servis SVSS – KJ
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je poskytování služby, a to pozáruční servis klimatizačních jednotek instalovaných ve stálé vojenské spojovací síti (dále jen SVSS). Přesný popis předmětu požadované služby je blíže popsán v závazném návrhu rámcové dohody.
Interne Kennung1
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je poskytování služby, a to pozáruční servis klimatizačních jednotek instalovaných ve stálé vojenské spojovací síti (dále jen SVSS). Přesný popis předmětu požadované služby je blíže popsán v závazném návrhu rámcové dohody