2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii cieplnej obejmująca sprzedaż energii cieplnej wraz z dystrybucją do nieruchomości (obiektów) zlokalizowanych w Warszawie, stanowiących własność Miasta Stołecznego Warszawa oraz będących w zarządzie i administrowaniu Zarządu Mienia m. st. Warszawy.
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii cieplnej obejmująca sprzedaż energii cieplnej wraz z dystrybucją do nieruchomości (obiektów) zlokalizowanych w Warszawie, stanowiących własność Miasta Stołecznego Warszawa oraz będących w zarządzie i administrowaniu Zarządu Mienia m. st. Warszawy”. 1. Warszawa (01-211), ul. Kasprzaka 22 2. Warszawa (00-340), ul. Oboźna 1a 3. Warszawa (01-909), ul. Sokratesa 15 4. Warszawa (02-366), ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 11 5. Warszawa (03-128), ul. Myśliborska 53 6. Warszawa (00-017), Pasaż Stefana Wiecheckiego ”Wiecha” 4 pawilon architektoniczny; 7. Warszawa (00-001), ul. Ogrodowa 28/30 8. Warszawa (00-382), ul. Solec 93 9. Warszawa (02-530), ul. Kielecka 45 10. Warszawa (00-020), ul. Szpitalna 1
Vorherige Bekanntmachung: 442907-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii cieplnej obejmująca sprzedaż energii cieplnej wraz z dystrybucją do nieruchomości (obiektów) zlokalizowanych w Warszawie, stanowiących własność Miasta Stołecznego Warszawa oraz będących w zarządzie i administrowaniu Zarządu Mienia m. st. Warszawy