2. Verfahren
Verfahren
Titel: Moderne werkplek dienstverlening
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op: 1. Een as-is transitie van de moderne werkplek omgeving en dienstverlening. 2. Het uitvoeren moderne werkplek dienstverlening 3. Het doorontwikkelen van en het innoveren op de moderne werkplek omgeving richtbedrag € 4.200.000,- voor initiële looptijd
Interne Kennung: C2347381
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is sprake van 1 zogenaamde "onderhandelingsronde" tijdens de inschrijvingsfase.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbesteding bestaat uit: 1. De as-is transitie van de huidige moderne werkplek dienstverlening. 2. Het beheer en onderhoud van de moderne werkplek-omgeving. 3. Het doorontwikkelen van innoveren op de moderne werkplek-omgeving en dienstverlening
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: voor de opties verwijzen we u naar de selectieleidraad.