2. Verfahren
Verfahren
Titel: (Elektrische) borstelmachines
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van vier elektrische werktuigdragers geschikt voor borstelen. De volgende CPV-code is van toepassing: CPV-code 34144900-7 Elektrische voertuigen De opdracht omvat de levering van vier elektrische werktuigdragers geschikt voor borstelen. Verdeeld in twee percelen. Voor één perceel geldt mogelijk nog een derde aan te schaffen voertuig.
Interne Kennung: 5248-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een Europees openbare aanbesteding welke onderverdeeld is in twee percelen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: (Elektrische) borstelmachines Perceel A
Beschreibung: Perceel A het leveren van twee knik bestuurde elektrische werktuigdragers geschikt voor borstelen, inclusief een Reparatie en Onderhoud-contract (verder genoemd RO-contract) Dit perceel A betreft de levering van twee elektrische werktuigdragers geschikt voor borstelen. Met het genoemde RO-contract.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Naast de levering van de voertuigen wordt er ook een RO- contract afgesloten per perceel. Daarnaast mogelijk de aanschaf van een extra voertuig op perceel B.
Los: LOT-0002
Titel: (Elektrische) borstelmachines Perceel B
Beschreibung: Perceel B het leveren van twee fusée bestuurde elektrische werktuigdragers voor borstelen, inclusief een RO-contract Initieel twee voertuigen, mogelijk een derde voertuig.
Interne Kennung: 2