See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy różnych produktów spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy różnych produktów spożywczych do Szkoły Policji w Pile. Postępowanie zostało podzielone na cztery części: CZĘŚĆ NR 1 – różne produkty spożywcze; CZĘŚĆ NR 2 – dżemy, powidła śliwkowe, miód; CZĘŚĆ NR 3 – konserwy mięsne i rybne; CZĘŚĆ NR 4 – przyprawy. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na jedną część, lub więcej części zamówienia. Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej odrębnie dla każdej z części zamówienia. Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2A, 2B, 2C i 2D do SWZ. Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania przedmiotu zamówienia o wartości do 50% łącznego wynagrodzenia brutto. Z tytułu niezrealizowania części zamówienia Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe oraz prawne. Dostawa, rozładunek i wniesienie przedmiotu zamówienia realizowane będą na koszt Wykonawcy wkalkulowany w cenę produktów objętych umową o udzielenie zamówienia publicznego. Dostawa przedmiotu zamówienia wykonywana będzie środkami transportu Wykonawcy dopuszczonymi do przewozu żywności. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać przedmiot umowy w opakowaniach zbiorczych, odpowiednio posortowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem, w warunkach temperaturowych zalecanych przez producenta oraz czystym środkiem transportu przystosowanym do przewozu przedmiotu umowy. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania aktualnego zaświadczenia o wpisie do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli właściwych władz – zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1448) lub aktualnej decyzji administracyjnej o wpisie do rejestru zakładów albo o zatwierdzeniu zakładu wydanej przez powiatowego lekarza weterynarii wraz z nadanym numerem identyfikacyjnym zgodnie z art. 21 ust. 4 ustawy z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 872). Wykonawca musi podlegać stałemu nadzorowi właściwych władz. Oferowane produkty muszą spełniać wymagania wymienione w obowiązujących przepisach prawa dotyczącego produkcji i obrotu żywności. Każdy produkt musi być wyprodukowany i wprowadzony do obrotu zgodnie z wymogami systemu HACCP. Osoby wykonujące dostawę muszą legitymować się aktualnym orzeczeniem lekarskim dla celów sanitarno-epidemiologicznych, które okazują na żądanie Zamawiającego. Projektowane postanowienia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Dostawy towaru odbywać się będą do 3 razy w miesiącu od poniedziałku do piątku w godz. 600 do 1100 na koszt i ryzyko Wykonawcy. W uzasadnionych przypadkach Zamawiający może wymagać od Wykonawcy realizacji dostaw również w soboty w godz. 6:00 do 11:00. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Sekcji Żywnościowej Szkoły Policji w Pile, Plac Staszica 3, 64-920 Piła.
Vorherige Bekanntmachung: 87065-2025
Interne Kennung: 47/JZ-20/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15831200 Weißzucker, 15332400 Obstkonserven, 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15863200 Schwarzer Tee, 15841000 Kakao, 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, 15871230 Tomatenketchup/Paradeiserketchup, 15871273 Mayonnaise, 15612100 Weizenmehl, 15871250 Senf, 15871110 Essig oder Ersatz, 15411200 Kochfett, 15331450 Verarbeitete Oliven, 15331136 Verarbeitete Paprika, 15613311 Maisflocken, 15331134 Verarbeitete Tomaten/Paradeiser, 15871270 Gewürzmischungen, 15332419 Sultaninen, 15611000 Geschälter Reis, 15871260 Soßen, 15871260 Soßen, 15831600 Honig, 15831600 Honig, 15332200 Konfitüren und Marmeladen; Fruchtgelees; Frucht- oder Nussmuse und -pasten, 15870000 Würzmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Różne produkty spożywcze
Beschreibung: Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Menge: 14 295 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: dżemy, powidła śliwkowe, miód
Beschreibung: Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15831600 Honig
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332200 Konfitüren und Marmeladen; Fruchtgelees; Frucht- oder Nussmuse und -pasten
Menge: 1 400 Kilogramm
Los: LOT-0003
Titel: konserwy mięsne i rybne
Beschreibung: Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2C do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Menge: 4 400 Kilogramm
Los: LOT-0004
Titel: przyprawy
Beschreibung: 1) Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2D do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Menge: 310 Kilogramm