241177-2026 - Ergebnis
Tschechien – Diverse Oberbauarbeiten – Dlaždičské práce a drobné opravy povrchů na TT a ostatních plochách ve správě DPP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDlaždičské práce a drobné opravy povrchů na TT a ostatních plochách ve správě DPP
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je provádění dlaždičských prací, asfaltérských prací, dále budou předmětem plnění veřejné zakázky bourací práce, zemní práce, zhotovení základů přístřešků, EIP panelů, laviček, pokládka obrubníků a dodání nových stavebních materiálů na tramvajových tratích a dalších zařízeních ve správě Dopravního podniku hl. m. Prahy. Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci uveřejněné na profilu zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung36446-2022
Interne KennungDlaždičské práce a drobné opravy povrchů na TT a ostatních plochách ve správě DPP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 14213200 Teermakadam, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
LosLOT-0001