See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa paliw w systemie bezgotówkowym
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw płynnych do samochodów służbowych i urządzeń eksploatowanych przez Spółki GK PGE, na stacjach paliw na terenie całego kraju, rozliczana w systemie bezgotówkowym za pomocą kart paliwowych w szacowanej ilości określonej w pkt 4 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 847958-2025
Interne Kennung: POST/PGE/W/DZ/00319/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831500 Fahrzeugreiniger
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa paliw oraz produktów i usług, o których mowa w Załączniku Nr 1 do SWZ do pojazdów i urządzeń eksploatowanych przez Zamawiających wskazanych w pkt 4.7.2 SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw oraz produktów i usług, o których mowa w Załączniku Nr 1 do SWZ do pojazdów i urządzeń eksploatowanych przez Zamawiających wskazanych w pkt 4.7.2 SWZ