See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, płynów infuzyjnych, płynów do hemodializy, preparatów do żywienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, płynów infuzyjnych, płynów do hemodializy, preparatów do żywienia zgrupowanych w 32 częściach. Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia zawiera załącznik nr 2 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/382/6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości zakupywanego asortymentu w danej pozycji do 20% wartości danej pozycji po cenie jednostkowej określonej w ofercie. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, albo w przypadku skorzystania w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wyczerpania zakresu podstawowego dostawy w danej pozycji, jeśli pojawi się potrzeba zwiększenia zakresu tej dostawy. W takiej sytuacji Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Do asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia przedmiotowej umowy, w tym, w szczególności postanowienia dotyczące terminu dostawy, reklamacji i terminu ważności.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 - Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 - Paski testowe
Interne Kennung: Pakiet 32