2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby externího call centra - Retence
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody na služby externího call centra. Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody jsou služby Call centra v oblasti retence elektřiny a zemního plynu.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody. Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody jsou služby Call centra v oblasti retence elektřiny a zemního plynu.
Interne Kennung: N006/24/V00037518
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prodloužení smlouvy