241398-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – 8/2026 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel8/2026 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych w niżej wymienionym asortymencie: - przełącznik sieciowy typ A - 100 szt. - przełącznik sieciowy typ B - 100 szt. Szcegółowa informacja w zakresie przedmiotu zamówienia została opisana w załączniku nr 11 do SWZ tj. w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca udziela 24 miesięcznej gwarancji, której termin liczony jest od daty dostawy przedmiotu zamówienia. Możliwość udzielenia zaliczek na poczet wykonania umowy: tak Zgodnie z zapisami paragrafu 9 umowy wykonawczej. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy p.z.p.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak