241399-2025 - Wettbewerb
Polen – Orientierungsdienste – Ochrona siedziby Dyrekcji OD Szczecin w latach 2025-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOchrona siedziby Dyrekcji OD Szczecin w latach 2025-2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie całodobowej ochrony fizycznej obiektu i mienia siedziby Oddziału Dystrybucji Szczecin ENEA Operator Sp. z o.o., położonej przy ul. Malczewskiego 5/7 oraz osób przebywających w tym obiekcie, poprzez bezpośrednią ochronę fizyczną. Przewidywany czas zawarcia umowy na okres 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi rozdział II SWZ.
Interne KennungRPUZ/P/0229/2025/EC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Ochrona siedziby Dyrekcji OD Szczecin w latach 2025-2027. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.