See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení fotovoltaických elektráren pro potřeby Kraje Vysočina IV
Beschreibung: dodávka, montáž a uvedení do provozu fotovoltaických elektráren na objektech v majetku Kraje Vysočina
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - FVE Nemocnice Třebíč
Beschreibung: Jedná se o dodávku, montáž a uvedení do provozu fotovoltaické elektrárny o výkonu 89,04 kWp na střeše objektu D1.01 – pavilonu chirurgie v areálu nemocnice Třebíč a dodávku, montáž a uvedení do provozu fotovoltaické elektrárny o výkonu 70,56 kWp na střeše objektu O – pavilonu operačních sálů v areálu nemocnice Třebíč.
Interne Kennung: Část 1 - FVE Nemocnice Třebíč
Optionen:
Beschreibung der Optionen: změna termínu: - z důvodů provedení i jiných dodávek, služeb nebo stavebních prací než těch, které byly obsahem předmětu plnění nebo v případě vyloučení realizace některých dodávek, služeb nebo stavebních prací než těch, které byly obsahem předmětu plnění (změna předmětu plnění odůvodněná podle § 222 zákona), a to vždy o dobu, která je nezbytná a odůvodněna provedením změny předmětu plnění; - z důvodů zvláště nepříznivých klimatických podmínek, které prokazatelně brání řádné realizaci díla či jeho části dotčené zvláště nepříznivými klimatickými podmínkami tak, že dle relevantních ČSN, případně jiných norem a obecně závazných předpisů účinných v době realizace díla, nelze realizovat dílo či jeho část řádně, a to ani při vynaložení veškeré odborné péče zhotovitelem, kterou je Zhotovitel povinen prokázat; délka příslušné sjednané lhůty plnění se prodlužuje, a to vždy nejdéle o dobu trvání zvláště nepříznivých klimatických podmínek, není-li sjednáno jinak; - z důvodů průtahů v rámci schvalovacích procesů. Objednatel očekává, že standardní doba pro vyjádření zejména distributora je max. 60 dnů, se kterými musí zhotovitel v rámci harmonogramu počítat. Pokud by jakékoliv vyjádření příslušného subjektu nezbytné pro řádné zprovoznění díla trvalo déle než 60 dnů, bude termín plnění prodloužen pouze o dobu přesahující právě 60 dnů.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - FVE Nemocnice Nové Město na Moravě
Beschreibung: Jedná se o dodávku, montáž a uvedení do provozu fotovoltaické elektrárny o výkonu 48,6 kWp na střeše pavilonu č. 7 – Odn1 v areálu Nemocnice Nové Město na Moravě a dodávku, montáž a uvedení do provozu fotovoltaické elektrárny o výkonu 13,5 kWp na střeše pavilonu č. 9 – ONM v areálu Nemocnice Nové Město na Moravě.
Interne Kennung: Část 2 - FVE Nemocnice Nové Město na Moravě
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - FVE Nemocnice Havlíčkův Brod
Beschreibung: Jedná se o dodávku, montáž a uvedení do provozu fotovoltaické elektrárny o výkonu 98,55 kWp na střeše pavilonu č. 13 – plicní v areálu Nemocnice Havlíčkův Brod.
Interne Kennung: Část 3 - FVE Nemocnice Havlíčkův Brod
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - FVE Nemocnice Jihlava
Beschreibung: Jedná se o dodávku, montáž a uvedení do provozu fotovoltaické elektrárny o výkonu 70,4 kWp na střeše budovy J – gastro v areálu Nemocnice Jihlava a dodávku, montáž a uvedení do provozu fotovoltaické elektrárny o výkonu 66,55 kWp na střeše budovy F – LDN v areálu Nemocnice Jihlava.
Interne Kennung: Část 4 - FVE Nemocnice Jihlava