2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa komputerów przenośnych i monitorów w podziale na 2 części
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Pilotażowe wdrożenie modułowych e podręczników oraz opracowanie założeń do zaawansowanych technologicznie e-materiałów wspierających nowoczesne metody nauczania i uczenia się”, FERS.01.04-IP.05-0007/23. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych i podzielił zamówienie na 2 części: 1) Część 1 – komputery przenośne w liczbie 600 szt. z dostawą do 25 szkół ponadpodstawowych na terenie Polski, wskazanych przez Zamawiającego na etapie podpisywania umowy (po 24 szt. do 1 szkoły); 2) Część 2 – monitory w liczbie 25 szt. z dostawą do 25 szkół ponadpodstawowych na terenie Polski, wskazanych przez Zamawiającego na etapie podpisywania umowy (po 1 szt. do 1 szkoły).
Interne Kennung: WZP.2611.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – komputery przenośne w liczbie 600 szt. z dostawą do 25 szkół ponadpodstawowych na terenie Polski, wskazanych przez Zamawiającego na etapie podpisywania umowy (po 24 szt. do 1 szkoły);
Beschreibung: Część 1 – komputery przenośne w liczbie 600 szt. z dostawą do 25 szkół ponadpodstawowych na terenie Polski, wskazanych przez Zamawiającego na etapie podpisywania umowy (po 24 szt. do 1 szkoły)
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – monitory w liczbie 25 szt. z dostawą do 25 szkół ponadpodstawowych na terenie Polski, wskazanych przez Zamawiającego na etapie podpisywania umowy (po 1 szt. do 1 szkoły).
Beschreibung: Część 2 – monitory w liczbie 25 szt. z dostawą do 25 szkół ponadpodstawowych na terenie Polski, wskazanych przez Zamawiającego na etapie podpisywania umowy (po 1 szt. do 1 szkoły).
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme