2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviesdiensten Hybride Werkomgeving (HWO)
Beschreibung: De aanbestedende dienst heeft ervoor gekozen om een Openbare Europese aanbesteding te doorlopen om op deze wijze te komen tot een Raamovereenkomst voor Adviesdiensten inzake de Hybride Werkomgeving. De geraamde waarde en tevens de maximale waarde van de Opdracht (berekend over de maximale duur van de Raamovereenkomst inclusief de opties tot verlenging) bedraagt € 250.000,- excl. btw.
Interne Kennung: IUC24-698
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Adviesdiensten Hybride Werkomgeving
Beschreibung: Raamovereenkomst voor advies inzake de Hybride Werkomgeving De geraamde/maximale waarde bedraagt € 250.000,- excl. btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.