See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej dla obiektów: PGE Narodowy, budynek biurowy, budynek kontenerowy oraz przyłącza na terenie nieruchomości
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej (z wyłączeniem przesyłu/dystrybucji) dla obiektów: 1) stadion PGE Narodowy zlokalizowany przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1, 2) budynek biurowy przy al. Zielenieckiej 1, 3) budynek kontenerowy przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1, 4) przyłącza na terenie.
Interne Kennung: WZ/V/46/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001