2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Scanoplossing
Beschreibung: In de gewenste situatie wenst Opdrachtgever op een adequate en efficiënte manier te kunnen handhaven. Opdrachtgever wil dat wederom doen met twee scanauto’s en digitale middelen ter ondersteuning van de handhavers op kantoor en op straat. 2.900.000,-
Interne Kennung: 2025-28
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34926000 Ausrüstung für Parkplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48318000 Scannersoftwarepaket, 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de opdracht is 4 jaar. De opdracht kan twee keer met 2 jaar worden verlengd.