2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw KC De Giraf te Hillegom
Beschreibung: De opdracht (‘object van aanbesteding’) bestaat uit de bouwkundige, elektrotechnische- en werktuigkundige uitvoeringswerkzaamheden, inclusief voor perceel 1 de sloop en de uitvoeringscoördinatie van de overige percelen tijdens de uitvoering, voor de nieuwbouw van KC De Giraf inclusief sportaccommodatie te Hillegom. De aanbesteding is op basis van een TO en bestek. Het project omvat circa 2.500 m2 onderwijs, 300 m2 kinderopvang en 1.000 m2 sportaccommodatie. De totale omvang van het gebouw is daarmee circa 3.800 m2.
Interne Kennung: SGH2201
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Perceel 1: bouwkundige uitvoeringswerkzaamheden inclu-sief coördinatie Perceel 2: werktuigbouwkundige installatiewerkzaamhe-den inclusief sanitaire installaties en liften Perceel 3: elektrotechnische installatiewerkzaamheden
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: perceel 1: bouwkundige uitvoeringswerkzaamheden inclusief coördinatie
Beschreibung: inclusief de sloop en de uitvoeringscoördinatie van de overige percelen De totale omvang van het gebouw is circa 3.800 m2.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden inclusief sanitaire installaties en liften
Beschreibung: inclusief sanitaire installaties en liften De totale omvang van het gebouw is circa 3.800 m2.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: elektrotechnische installatiewerkzaamheden
Beschreibung: elektrotechnische installatiewerkzaamheden De totale omvang van het gebouw is circa 3.800 m2.
Interne Kennung: 3