241486-2026 - Ergebnis
Tschechien – Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile – Dodávky tramvajových kol BT1, š. 98mm
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky tramvajových kol BT1, š. 98mm
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka až 450 ks nových tramvajových odpružených kol BT1 pro vůz 15T šíře 98mm, a to za podmínek a ve lhůtách stanovených v závazném návrhu rámcové dohody, který tvoří Přílohu č. 7 této zadávací dokumentace (dále jen „Rámcová dohoda“), a v rozsahu Technické specifikace, která tvoří Přílohu č. 1 Rámcové dohody, a za cenu dle příslušného ustanovení Rámcové dohody. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádnou identifikaci jednotlivých položek zadavatelem. Bližší informace o veřejné zakázce jsou obsaženy v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material, 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDodávky BT1