2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO DLA JEDNOSTEK UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Uniwersytetu Wrocławskiego. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ. 3. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 4. Sposób realizacji (informacje ogólne): 1) Wykonawca zobowiązany jest: dostarczać przedmiot zamówienia bezpośrednio do wskazanych w zamówieniu jednostek/komórek organizacyjnych. 2) Dostawy przedmiotu zamówienia będą realizowane partiami, sukcesywnie i stosownie do potrzeb Zamawiającego, na podstawie pisemnych zamówień cząstkowych określających wielkość i zakres dostawy, zgodnie z OPZ, o których mowa w Załączniku nr 3 do SWZ oraz w §3 projektowanych postanowień umowy,
Interne Kennung: BZP.2710.17.2026.MR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Uniwersytetu Wrocławskiego. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ. 3. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 4. Sposób realizacji (informacje ogólne): 1) Wykonawca zobowiązany jest: dostarczać przedmiot zamówienia bezpośrednio do wskazanych w zamówieniu jednostek/komórek organizacyjnych. 2) Dostawy przedmiotu zamówienia będą realizowane partiami, sukcesywnie i stosownie do potrzeb Zamawiającego, na podstawie pisemnych zamówień cząstkowych określających wielkość i zakres dostawy, zgodnie z OPZ, o których mowa w Załączniku nr 3 do SWZ oraz w §3 projektowanych postanowień umowy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z opcji, o których mowa w art. 31 ust. 2 w zw. z art. 441 ust. 1 uPzp na następujących warunkach ustawy uPzp: 1) Zamawiającemu przysługuje prawo opcji polegające na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu do 20 % wartości wynagrodzenia podstawowego brutto, o którym mowa w § 6 umowy, w zależności od potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji po wyczerpaniu wartości umowy za wykonanie zamówienia podstawowego, o którym mowa w § 5 ust. 1 pkt 1) umowy. 2) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest możliwe zarówno w okresie trwania umowy wskazanym w § 4 ust. 1 zdanie pierwsze („Pierwotny termin obowiązywania umowy”), jak również po jej przedłużeniu na podstawie §9 ust. 1 pkt 1.2 ppkt 1.2.1 umowy. 3) Zamówienie objęte prawem opcji będzie realizowane na zasadach określonych w Zał nr 4 - Wzór Umowy, stosując odpowiednio postanowienia jak dla zamówienia podstawowego, przy czym warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji, tj. złożenie oświadczenia woli zgodnie z § 6 ust. 5 umowy. 2. Termin realizacji umowy: dostawy następować będą partiami, sukcesywnie i stosownie do potrzeb Zamawiającego, na zasadach określonych w umowie, przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy („Pierwotny termin obowiązywania umowy”) lub do wyczerpania kwoty całkowitego maksymalnego wynagrodzenia, o której mowa w § 5 ust. 2 umowy, jeżeli nastąpi to przed upływem terminu, na jaki umowa została zawarta. W przypadku niewyczerpania całkowitej wartości umowy brutto (zamówienia podstawowego, zamówienia opcjonalnego) w Pierwotnym terminie obowiązywania umowy, termin ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 6 miesięcy na podstawie §9 ust. 1 pkt 1.2 ppkt 1.2.1 Umowy.